tajomstvo elitných atlétov

 
 
 

 

 
 
 
Home > Diskusia a návody > Tajomstvo elitných atlétov
 

Tajomstvo elitných atlétov

V čom je tréning tých najlepších vrcholových športovcov iný? Prečo dosahujú lepšie výsledky ako vy i napriek tomu, že vynakladáte obrovskú snahu a ste doslova vo svojej životnej kondícií? Čo robia inak ako vy? Možno to nie je len v intenzite tréningu, ale v tom, čo pri tréningu využívajú vo svoj prospech.

Tajomstvo lepšej výdrže

Posilňujete svoje svaly, ale pracujete aj na svojom dýchaní? Práve dýchanie je kľúčové pre zlepšenie vašich výsledkov.  Zvýšenie kapacity vašich pľúc, sila nádychu a výdychu a optimálna distribúcia kyslíku do vášho tela bezprostredne prospieva vašej výdrži. Vrcholoví športovci objavili pomôcku, ktorá im pomáha docieliť tieto výsledky rýchlo a efektívne pri bežnom každodennom tréningu. Tréningová maska 2.0 sa postará o to, aby bol vaším pľúcam pri dýchaní kladený vyšší odpor, čím sa zvyšuje ich kapacita a efektivita nádychu a výdychu.

Potvrdila nám to aj veda.

O reálnom význame tréningu s tréningovou maskou 2.0 sa viedlo niekoľko vedeckých výskumov. Ich záverom je, že tréning s maskou vám nielen zvýši kapacitu pľúc, ale aj posilní dýchacie svaly. Pri rovnakých tréningových dávkach, už za niekoľko týždňov..

Efektívne, bez tvrdšieho tréningu

Tréningová maska 2.0 vám dáva možnosť jednoducho zvýšiť kapacitu svojich pľúc pri bežnom tréningu, ktorým si prechádzate doslova každý deň. Jednoducho si pri svojom tréningu nasaďte svoju tréningovú masku a nastavte si ju podľa svojich potrieb. Možnosti nastavenia sú dostatočne široké na to, aby si optimálnu intenzitu našiel začiatočník, ale aj ten najtvrdší borec.

Užite si výsledky už po pár týždňoch

Vedecké štúdie preukázali merateľné zvýšenie kapacity pľúc a posilnenie dýchacích svalov už po pár týždňoch aktívneho tréningu s tréningovou maskou 2.0. Pri aktívnom používaní sa vám bude ľahšie dýchať a vaša kondícia sa zlepší bez zvýšenia intenzity vášho tréningového plánu. Ide to aj jednoducho a efektívne, tak prečo sa namáhať.